činčile

Ono ko fol cojek TRCI da izvadi iz rerne hljeb, a taj hljeb je stavio juce u rernu, ukljucio je na 180 stepeni i zaboravio da taj hljeb uopste postoji. I kad mu je sutradan zatrebalo hljeba, sjetio se da ga je jucer pravio i stavio u rernu, i ono ko biva trci da ga izvadis 😀 A sta ces, to je zivot. Najbitnije je da to insana ne poremeti.

Ja sam skonto da sam ja valjda malkice cudan. Jer, eto danas sjedim sa prijateljima i njihovim suprugama i pricaju oni price koje su njima ono tipa : MA DJEŠ TO RADITI. A ja nesto kontam u sebi, ma meni to djeluje sasvim ok da se radi 😀 Ono znam da je malkice šašavo, al sta fali sto je malo šašavo. I prešutim, ne reknem da se ne slazem sa njima da to ne treba raditi 😀

13 komentara

    1. Pa desava se meni da imam drugacije misljenje od vecine, uglavnom reagujem i govorim moj stav. A juce sam shutio 😀 Bilo je price o odgoju djece. Oni su rekli neke stvari da sjeca rade koje ja nisam bas konto da su toliko lose koliko ih oni tumace lose. Ne mogu da se sjetim sad tih primjera. Ali uglavnom zamalo nisam progovorio, i bolje sto nisam 😀

Komentariši