Ono ko fol cojek TRCI da izvadi iz rerne hljeb, a taj hljeb je stavio juce u rernu, ukljucio je na 180 stepeni i zaboravio da taj hljeb uopste postoji. I kad mu je sutradan zatrebalo hljeba, sjetio se da ga je jucer pravio i stavio u rernu, i ono ko biva trci da ga izvadis 😀 A sta ces, to je zivot. Najbitnije je da to insana ne poremeti.
Ja sam skonto da sam ja valjda malkice cudan. Jer, eto danas sjedim sa prijateljima i njihovim suprugama i pricaju oni price koje su njima ono tipa : MA DJEŠ TO RADITI. A ja nesto kontam u sebi, ma meni to djeluje sasvim ok da se radi 😀 Ono znam da je malkice šašavo, al sta fali sto je malo šašavo. I prešutim, ne reknem da se ne slazem sa njima da to ne treba raditi 😀
Hahah, kako mu se kuća nije zapalila 😁
Ma trebao si reći, možda biste se posvađali, to bi bilo baš zabavna tema za bloga.
hehe, temperaturu sam stavio dosta nisko, pa je samo se hljeb skamenio, nije se moglo zapaliti 😀 Konto sam bio da im kazem kontra stav ali nisu svi tako open minded kao ja 😀
Imao si ti debele sreće što ne čitamo o tebi na Klixu 😜
Pa zato i jest zanimljivo, da se posvađate haha
Ja bitke vodim uglavnom sa blogerima, ustvari blogericama 😀 Nema one jedne i nema ni fajta, sve je mirnije i tiše odmah 😀
Meni vala uvijek bilo mirno i tiho 😁
Haha a šta li je to bilo o čemu ste pričali
Pa desava se meni da imam drugacije misljenje od vecine, uglavnom reagujem i govorim moj stav. A juce sam shutio 😀 Bilo je price o odgoju djece. Oni su rekli neke stvari da sjeca rade koje ja nisam bas konto da su toliko lose koliko ih oni tumace lose. Ne mogu da se sjetim sad tih primjera. Ali uglavnom zamalo nisam progovorio, i bolje sto nisam 😀
Pa nije 180stupnjeva bas nisko.
Stavi napomenu na mobitel, ovo ti se bas precesto događa.
Isto vrlo vjerojatno ne bih ništa rekla, nažalost
Ono nista nije gorilo i to je dovoljno, samo je sušilo hranu.
Pa bolan ne bio, moglo je sve u helać otići. Sljedeći put stavi neki tajmer ne telefon ili nešto. Ne sikiraj nas.
Ma neeceee bona ne bila, nije to nista. Nije se cak ni zapalilo, samo se ono sušilo
Moja dva horora su grijalica i pegla.
Ima i ta. Nazalost istina je da mogu biti opasni. Ja cesto se pitam dali sam ringlu ugasio kad odem negdje 😀