pain just pain

Zasto sam stalno u bolovima. Spavo dobro, u cugu 7-8 sati. Al ustanem jedva na noge. Svaki misic me boli. Nemam pojma sto.

Nesto upravo sad razmisljam, koji su meni glumci ono zgodni. Evo npr: Pierce Brosnan, Brad Pitt, Leonardo DiKaprio, Gerard Butler, Cris Pratt. Ja mislim da su mi to ono slatkisi. Ne znam, mozda je proradio gejizam u meni. Ko ce mu ga znat mozda sam ja gey.

A zenske: Jeniifer Larence, Liv Teylor.

Odem kod brata na kahvu, a oni svi puse. Da Bog sacuva koliko mi se smrad cigare uvuce u odjecu. Al ti to ne primjetis dok si ti u tom okruzenju. Tek kad dodjem kuci, skinem tu odjecu i tek kasnije primjetim koliko se dim uvuko u to i koliko to jako bazdi. Sad imam maksuz odjecu za kafu s pušaćima 😀 Ja sam zabranio pusenje u mojoj kuci. To kad se uvuce u kucu ne izbaci ti to da si Tito. Inace sam primjetio da malo treba da se soba usmrdi ili uzmiriše ne nesto. Npr sinoc kako sam skinuo ves, pa mi osto u spavacoj sobi i otvorim ja sobu kad miris. Kontam odkud miris, kad se sjetih ves. Kontam koji bih mogao deterđent za ves da kupim ? Ono volim kad nesto miriše fino. Pa sam i one omeksivce kupovo, ono jes i ok, al cini mi se nije svaki tako efektivan. Imal sta da se stavlja u ves masiju nakon deterđenta za ves osim omeksivaca ?

Kad smo vec kod mirisa… Kolko vi zene znate o tim produktima koji se nabacuju na tijelo to je cudo jedno. Meni bi trebo kurs od koji mjesec da skontam sta je sve i za sta se sve koristi od tih mirisa, pomada, pudera i tako to… Ja ovih dana nesto radio pa skonto da mi gumene cizme je nesto najbolje sto mogu obuci na noge. Medjutim nakon skidanja istih pojavi se neki neobican miris nogu takozvani miris nogu nakon skidanja gumenih čizama. Jel ima neki recept za rjesenje tog problema ? Inace te čizme su veoma korisne stvarno, duboke, vlaga i prljavstina ne ulazi AAAALIIII kako svako dobro ima neku začkoljicu dobijes miris nogu i tako to

13 komentara

  1. Pa ima kao neki dezodorans za cipele (: ne brini, za takve stvari već su sve izmislili, samo da se prodaje. A što se tiče zenskih mirišljivih produkata, make up-a, ulja, losiona, body sprayeva, industrija je toliko uznapredovala, da samo izmišljaju nove stvari koje mi zene treba sa kupujemo, a sad tako počelo i za muškarce. Sjećam se prije smo imali onu plavu nivea kremu i to je bilo to, a sad su sastojke razlozili na posebne proizvode pa moraš da pokupujes sve sastojke i njih stavljas na lice 😅 a za sminku smo imale puder, maskaru, rumenilo i ruz, a sad prije ruza stavis primer, pa olovku za usne, pa ruz, pa sjaj. A uz puder idu primer, concealer, rumenilo, highlighter, setting powder, fixing powder i jos je ja i ne razumijem toliko u to, dakle sigurno ima jos 🤣

  2. Idem maksuz u najdalji market da kupim Violetine omeksivace, iako eto nije nijedan kao najbolji. Probala sam i sa tim etericnim uljima i bla bla ali Violeta pobijedila. Za cizme kupi malo kvalitetnije, iz Deichmana i dobre carape, pa poslije fino noge u lavoru nakiselis, imas i u dm dobrih stvari.

    Svidjaju nam se iste zene, a od muskih skinula bih Leonarda sa liste, ostali mogu proci. A to je moja pjesma za plesanje po stanu.

  3. Sviđaju nam se iste žene (2)
    Voljela bih da izgledam kao Liv Tyler, možda mi malo fali, nikad nećemo saznati.
    I ja sam kontala kupiti gumene čizme za kišnu ovu sezonu, kontam možda da se nose vunene čarape na njih bilo bi to okej?

    Ma omekšivaći su sranje svakako, ali i ja opet koristim ove violetine kao i Vangelis, nije da su išta bolji, ali hajde barem je domaće.
    Generalno uzimam kreme bez mirisa ili s blagim mirisima i imam jedan parfem na bazi esencijalnih ulja, kao mist za kožu. Ne mislim da mirišem kao prije spektakularno, jer sam na misliji da se odviknem od parfema, u najmanju ruku mirišem neutralno prijatno (ja mislim).
    Svakako je svrha parfema prije ljudima bila da prikriju nekupanje, pa kontam može i bez toga.

    1. Kako meni Liv Tejlor izgleda prelijepo kao vila u onom fimlu Gospodar Prstenova. Nikada ljepsu zenu od te zene vidio nisam 🙂 Gumene cizme koje bi ti kupila su vjerovatno drugacije kvalitete od ovih mojih radnickih 😀 A simpaticno mi to nesto kad zensko nosi gumene cizme 🙂

    1. Bolovi u cijelom tijelu. Pitam komsu imal to, kaze nema, pitam brata nema, koga god pitam kaze nema a odprilike mi nesto slicno jedemo. Ranije sam mislio od nosanja i fizickih napora, sto svakako utice, ali ipak mi se desi i kad ne radim nista posebno. Konto odavno i nisam skonto od cega mi je. Pratio i hranu, nesto posebno, ma ne mogu da skontam. Ali sigurno fizicki napor tu dodaje na sve to.

  4. Po meni Gerard Butler je propao, ne može se gledati. Ja sam više za čistu mušku energiju tipa Vincent Cassel, Harris Dickinson, Benicio del Toro, Jon Bernthal … pa Josh Hartnett i Keanu Reeves dok su bili mlađi …
    Od glumica Blake Lively, čini mi se prirodno lijepa, nije vještačka.
    Od omekšivača koristim samo Lilla Zara.

Komentariši